Акумулятори agm – типу

Даний винахід показує як можливо відмовитись від рідкого стану електроліту. Замінити цей стан стало можливо завдяки унікальному тканому матеріалу. У винаході сірчана кислота та дистильована вода виступають пов’язаної структурою синтетичних матів.

AGM (Absorbent Glass Mat — абсорбуючі скляні мати) — це такий кислотний акумулятор. Але при тому така акумуляторна батарея характеризується відмінностями, які роблять її надійною, ефективною і вигідною в застосуванні, так електроліт, який запускається до внутрішнього корпусу, є «структурованим», він знаходиться на спеціальних «просочених» матах, а не в «вільному» рідкому стані, як у звичайній батареї, крім цього дана рідина замкнена в цих матах.

Великий вибір AGM типу акумуляторів, можете переглянути на сайті https://prel.prom.ua/g2282675-multigelev-akumulyatori

Корпус такої батареї виготовляється з високоміцного пластика, а вже в ньому розміщується комплект пластин-електродів. А от ключова відмінність полягає в тому, що електроліт представлений водно-кислотним розчином має свої унікальні властивості. Така особливість обумовлена тим, що наповнення має не рідинний, а твердий стан. Фірми, які виробляють такі батареї запускають для забезпечення цієї умови мікропористий матеріал на основі скловолокна. Він просочується між електролітом і таким чином, формується щільна в’яза між внутрішніми елементами основного блоку. Цей наповнювач виступає сепаратором, за рахунок того, що він не дозволяє розчину розтектися. Втім, технологія AGM може передбачатище декілька методів аналогічної зв’язки електрохімічного речовини, але сама суть методу залишається однією — забезпечити надійність змісту активного елементу без втрати базової функції акумулятора.

Акумуляторам AGM притамана висока можливість долати підвищене навантаження. Також AGM можуть розряджатися, не пошкоджуючи, до 40% і до 30% — без суттєвого падіння терміну служби. Якщо порівняти звичайні АКБ та AGM то можливо побачити, що звичайні батареї значно пошкодяться якщо неодноразово будуть падати розряди нижче 50% — їх ємність впаде до 15-20% від початку роботи. Комплектуючі пластини і прокладки в AGM дуже щільно притиснуті, а корпус у них герметизований, завдяки таким характеристикам такі акумулятори витримують впливи вібрації та ударні навантаження. Завдяки вищезазначеним параметрам а високим якісним показникам термін служби батарей AGM значно триваліший та більш висока ефективність ніж у звичайних АКБ.

Серед AGM акумуляторів є внутрішній підрозділ на види.

Приблизно третина від усього їх кількості має спіральну укладання матів. Дане технічне рішення дозволяє максимально збільшити площу хімічної реакції, але при цьому в жертву

приносяться габарити і вага. До того ж ексклюзивні права на «спіраль» в акумуляторах запатентовані, що істотно впливає на їх популярність. Що стосується пластинчастих батарей, то цей тип АКБ — лідер серед переваг автомобілістів. Відзначимо також, що пік їх популярності ще попереду, а кількість компаній, які виробляють батареї типу AGM шириться з кожним днем.

Стаття надана компаніїє «Правильне електроживлення» більше https://prel.prom.ua